EMF EURO 2017 - BRNO
ČESKÁ REPUBLIKA - 9.-17. ČERVNA 2017

  1. PÁTEK 9. ČERVNA - 19:00 - 20:30 ZAHAJOVACÍ CEREMONIÁL

    Čer 9. 2017
    Datum Čas Kolo Fáze Skupina Utkání
    09.06.2017 21:30 1 Základní skupina A Česká Republika vs Maďarsko
  2. Čer 10. 2017
    Datum Čas Kolo Fáze Skupina Utkání
    10.06.2017 12:00 1 Základní skupina F Slovinsko vs Belgie
    10.06.2017 13:00 1 Základní skupina D Kazachstán vs Portugalsko
    10.06.2017 14:00 1 Základní skupina E Bosna a Hercegovina vs Itálie
    10.06.2017 15:00 1 Základní skupina B Polsko vs Ukrajina
    10.06.2017 16:00 1 Základní skupina E Černá Hora vs Srbsko
    10.06.2017 17:00 1 Základní skupina D Rumunsko vs Řecko
    10.06.2017 18:00 1 Základní skupina B Německo vs Bulharsko
    10.06.2017 19:00 1 Základní skupina C Španělsko vs Slovensko
    10.06.2017 20:00 1 Základní skupina A Lotyšsko vs Izrael
    10.06.2017 21:00 1 Základní skupina C Rusko vs Turecko
    10.06.2017 22:00 1 Základní skupina F Chorvatsko vs Francie
  3. Čer 11. 2017
    Datum Čas Kolo Fáze Skupina Utkání
    11.06.2017 14:00 2 Základní skupina B Polsko vs Bulharsko
    11.06.2017 15:00 2 Základní skupina C Španělsko vs Turecko
    11.06.2017 16:00 2 Základní skupina A Maďarsko vs Izrael
    11.06.2017 17:00 2 Základní skupina C Rusko vs Slovensko
    11.06.2017 18:00 2 Základní skupina B Německo vs Ukrajina
    11.06.2017 19:00 2 Základní skupina D Kazachstán vs Řecko
    11.06.2017 20:00 2 Základní skupina D Rumunsko vs Portugalsko
    11.06.2017 21:45 2 Základní skupina A Česká Republika vs Lotyšsko
  4. Čer 12. 2017
    Datum Čas Kolo Fáze Skupina Utkání
    12.06.2017 16:00 2 Základní skupina E Černá Hora vs Itálie
    12.06.2017 17:00 2 Základní skupina F Slovinsko vs Francie
    12.06.2017 18:00 2 Základní skupina E Bosna a Hercegovina vs Srbsko
    12.06.2017 19:00 2 Základní skupina F Chorvatsko vs Belgie
    12.06.2017 20:00 3 Základní skupina A Maďarsko vs Lotyšsko
    12.06.2017 21:00 3 Základní skupina B Německo vs Polsko
    12.06.2017 22:00 3 Základní skupina B Bulharsko vs Ukrajina
  5. Čer 13. 2017
    Datum Čas Kolo Fáze Skupina Utkání
    13.06.2017 14:00 3 Základní skupina F Francie vs Belgie
    13.06.2017 15:00 3 Základní skupina C Rusko vs Španělsko
    13.06.2017 16:00 3 Základní skupina F Chorvatsko vs Slovinsko
    13.06.2017 17:00 3 Základní skupina E Černá Hora vs Bosna a Hercegovina
    13.06.2017 18:00 3 Základní skupina D Rumunsko vs Kazachstán
    13.06.2017 19:00 3 Základní skupina C Slovensko vs Turecko
    13.06.2017 20:15 3 Základní skupina A Česká Republika vs Izrael
    13.06.2017 21:15 3 Základní skupina E Srbsko vs Itálie
    13.06.2017 22:15 3 Základní skupina D Řecko vs Portugalsko
  6. Čer 14. 2017
    Datum Čas Kolo Fáze Skupina Utkání
    14.06.2017 14:00 4 Last 16 L1 1 vs 2
    14.06.2017 15:15 4 Last 16 L1 1 vs 2
    14.06.2017 16:30 4 Last 16 L3 1 vs 2
    14.06.2017 17:45 4 Last 16 L4 1 vs 2
    14.06.2017 19:00 4 Last 16 L5 1 vs 2
    14.06.2017 20:15 4 Last 16 L6 1 vs 2
    14.06.2017 21:15 4 Last 16 L7 1 vs 2
    14.06.2017 22:30 4 Last 16 L8 1 vs 2
  7. Čer 15. 2017
    Datum Čas Kolo Fáze Skupina Utkání
    15.06.2017 17:30 5 Quarter Final QF1 W L16-1 vs W L16-2
    15.06.2017 18:45 5 Quarter Final QF2 W L16-3 vs W L16-4
    15.06.2017 20:00 5 Quarter Final QF3 W L16-5 vs W L16-6
    15.06.2017 21:15 5 Quarter Final QF4 W L16-5 vs W L16-6
  8. Čer 16. 2017
    Datum Čas Kolo Fáze Skupina Utkání
    16.06.2017 19:30 6 Semi Final 1 W QF1 vs W QF2
    16.06.2017 21:00 6 Semi Final 2 W QF3 vs W QF4
  9. Čer 17. 2017
    Datum Čas Kolo Fáze Skupina Utkání
    17.06.2017 18:00 7 Plate Final PF L SF1 vs L SF2
    17.06.2017 20:00 7 Main Final MF W SF1 vs W SF2